a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Buty Ślubne > Zwrot i wymiana

Zwrot i wymiana

Klient będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów, z wyjątkiem kosztów transportu do Sprzedawcy.

Buty wraz z paragonem i wypełnionym formularzem zwrotu należy odesłać na adres:
GALA
Sklep z Butami
Grażyna Gawryłowicz
CH Respan stoisko 280
ul Rejtana 53a
35-326 Rzeszów

Formularz zwrotu towaru

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie zwrócić Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy). Zwrot płatności powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwrotu produktu oraz oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności na numer konta wskazany przez Klienta. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze produkt od Klienta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania produktu.

Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zakupu, zwrócić produkt Sprzedawcy. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu.